Polski Żużel – Eurol kolejny rok sponsorem Polskich Mistrzów w 2019 roku !

Firma Prager, Eurol oraz Eurspedycja od 2017 roku wspierają polski żużel ! Po sukcesach w ubiegłym roku ustaliliśmy z naszym partnerem firmą Eurospedycja kolejny pakiet sponsorski w 2019 roku dla znanych zawodników żużlowych miedzy innymi Indywidualnego Mistrza Polski na Żużlu z 2017 Szymona Woźniaka oraz także innych znanych  zawodników żużlowych między innymi Vadima Tarasenko. zawierający między innymi oleje Eurol Ricinus 1 oraz specyfiki warsztatowe takie jak Brake Cleaner, Euro, Chain lube PTFE oraz smary.

Jak wspomnieliśmy powyżej wyłącznym partnerem strategicznym marki Eurol w sektorze produktów do sportu żużlowego jest nasz wieloletni partner handlowy Firma Eurospedycja,  która prowadzi kilka rodzajów działalności, jednym z nim jest specjalizacja w transporcie jak i spedycji na terenie całej Europy. W zakres usług wchodzi zarówno transport paczek jak i przesyłek paletowych Świadczy usługi na najwyższym poziomie niezmiennie od 2008 roku i zdobyliśmy rzeszę zadowolonych klientów. Atutami firmy jest profesjonalna obsługa, szybka realizacja zleceń, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Kolejnym segmentem działalności jest sprzedaż olejów i smarów do motocykli oraz sportu żużlowego od 2017 jako dystrybutor marki Eurol. Działalność handlowa w segmencie sportowym angażuje automatycznie  Eurospedycję również w sport, gdzie wspieraliśmy w 2017 roku zawodników żużlowych miedzy innymi team złotych medalistów 2018 Speedway of Nations. Team  Rosja:  Emil Sajfutdinow i Artiom Łaguta oraz Indywidualnego Mistrza Polski na Żużlu z 2017 Szymona Woźniaka. Firma z duma wspiera także innych  znanych  zawodników żużlowych między innymi Vadima Tarasenko, Aleksandra Łoktajew, Krystiana Pieszczka oraz Marcina Jędrzejewskiego.

Życzymy firmie Eurspedycja oraz naszym zawodnikom dalszych sukcesów w roku 2019 !

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z regulaminem serwisu.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przegląrce lub konfiguracji usługi.

X