Eurol

Eurol jest jedynym holenderskim niezależnym producentem środków smarnych.  Firma oferuje pełny zakres produktów smarnych oraz usług doradczych i serwisowych. Poza środkami smarnymi oferta obejmuje także produkty do pielęgnacji pojazdów, jak aerozole, płyny do spryskiwaczy, chłodziwa, płyny hamulcowe oraz środki do obróbki metali i produkty antykorozyjne

Koncern jest globalnym producentem prowadzącym swoją działalność w ponad 60 krajach poza Holandią gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Firma skupia się na oferowaniu szerokiego spektrum, produktów do wielu sektorów rynku jakimi są m.in. rowery, motocykle, motoryzacja, rolnictwo, maszyny budowlane oraz oleje do sprzętu pływającego. Dzięki własnemu laboratorium rozwojowemu, firma Eurol jest w stanie szybko reagować na nowe wyzwania pojawiające się w świecie motoryzacji. Współpraca ze specjalistami na rynku sportów motorowych daje firmie Eurol ważne podstawy do rozwoju wydajnych produktów o dowolnym przeznaczeniu.

Produkty oferowane przez firmę Eurol są wykonywane w jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie (Nijverdal, w Holandii). Zaawansowany proces produkcji zapewnia bardzo dokładne dozowanie surowców i komponentów, co bardzo ulepsza konsystencję i jakość oferowanych olejów. W składzie produktow Eurol są wykorzystywane tylko najwyższej jakości oleje bazowe oraz najnowocześniejsze dodatki uszlachetniające.

Labolatorium

Laboratorium badań i rozwoju firmy Eurol nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem istniejących środków smarnych i opracowywaniem nowych produktów. Stanowią one podstawę obszernej oferty produktów firmy Eurol, która spełnia najnowsze wymagania producentów O.E.M.  Połączenie wiedzy i doświadczenia w swojej dziedzinie pozwoliło firmie Eurol stworzyć ofertę produktów o optymalnej wydajności do wszelkich zastosowań. Koncern uważnie śledzi wszelkie odkrycia w dziedzinie technologii smarnej, by produkty Eurol cechowały się maksymalną i bezpieczną skutecznością oraz unikalnymi własnościami użytkowymi.

Laboratorium ma do dyspozycji zaawansowane oprzyrządowanie do testów, które pozwala w sposób szybki i dokładny sprawdzić wytwarzane produkty. Sprzęt ten wykorzystywany jest również podczas rozwoju nowych produktów celem sprawdzenia surowców i wszystkich partii danego oleju. Drobiazgowe kontrole stanowią część programu kontroli jakości, który obejmuje wszystkie produkty podczas procesu ich mieszania. Każdy etap produkcji monitorowany jest wysokiej klasy sprzętem pomiarowym , które wraz z przeprowadzaniem niezależnych kontroli dają pewność użytkownikom o wysokiej jakości produktów Eurol.

Produkcja

Instalacje opracowane specjalnie do produkcji oleju zapewniają firmie Eurol nieprzerwanie wysoką jakość swoich produktów. Wszystkie urządzenia mieszające wyposażono w samodzielnie kalibrujące się mierniki przepływu, które zapewniają wysoką dokładność i niezawodność pomiarów. Instalacje mieszające zbudowano w całości ze stali nierdzewnej o oszlifowanej i gładkiej powierzchni, co pozwala na szybsze i łatwiejsze wprowadzanie zmian produktów.

Mieszalnik olejów

Połączenie ‘mieszania na linii’ z ‘mieszaniem partii’ pozwala firmie Eurol na osiągnięcie wysokiej prędkości i elastyczności produkcji. Mniejsze i większe partie produktowe mogą być zatem łatwo, skutecznie i bezproblemowo zmieniane.

Butelkowanie i pakowanie

Firma Eurol wykorzystuje kilka linii do butelkowania. Najwyższą szybkością charakteryzuje się najnowocześniejsza linia do butelkowania i etykietowania, dzięki której Eurol jest w stanie osiągnąć wydajność 6,000 opakowań 1-litrowych oraz 3,000 opakowań 5-litrowych na godzinę.

Napełnianie produktów linia olejowa Eurol

Zakład posiada także linie półautomatyczne do elastycznej i szybkiej zmiany typu opakowania. Standardowa linia pakowania obejmuje zbiorniki od najmniejszego opakowania 50ml do największej beczki 210l. Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu możemy zapewnić hurtowy zapas opakowań od małych po duże.

Pakowanie automatyczne oleje Eurol

Poza marką Eurol, firma wytwarza również oleje marek prywatnych. Na życzenie klienta, firma Eurol jest w stanie zapewnić dostęp do całego procesu, od projektu po produkcję wyrobów gotowych.

.

Jakość

Jakość jest dla firmy Eurol wysokim priorytetem. Od 1 marca 1995, środki smarne Eurol Lubricants B.V. posiadają certyfikat ISO 9001 .

ISO 9001 jest  uznanym międzynarodowym standardem narzucającym wymagania względem zarządzania jakością. Certyfikat systemu zarządzania jakością stanowi obiektywny dowód na to, że dana organizacja spełnia wszystkie wymagania standardu, a firma jest w stanie zapewnić produkty i usługi zgodnie z umową.  Lloyd’s Register Nederland B.V. wciąż okresowo odwiedza firmę Eurol, by upewnić się, że system nadal spełnia wymagania. Ponieważ kontrole te przeprowadzane są przez biegłych rewidentów, system wciąż jest aktualizowany i zapewnia stałą jakość, co stanowi gwarancję dla klientów firmy Eurol Lubricants B.V.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z regulaminem serwisu.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przegląrce lub konfiguracji usługi.

X